Jak žádat

Máte zájem o půjčku u naší společnosti? Nabízíme Vám peníze snadno a rychle. Abyste rychlou půjčku získali, nemusíte nikam chodit nebo vyplňovat nekonečné množství formulářů. Zde jsme pro Vás připravili krátký návod jak si půjčit peníze.

Půjčky již od 500 Kč

Naše společnost poskytuje bezúčelové půjčky již od 500 Kč do 50 000 Kč, přičemž žádost o půjčku lze podat jednoduše online. Nemusíte nikam chodit! Pomocí posuvníků si zvolte výši půjčky a dobu splatnosti, poté vyplňte a odešlete online žádost o půjčku. O výsledku schválení půjčky Vás budeme informovat do 60 minut.

Peníze do 60 minut na účtu

Ihned po odeslání online žádosti o půjčku na Váš e-mail pošleme Obchodní podmínky naší společnosti. Během několika minut se Vám ozveme, abychom ověřili údaje, které jste ve své žádosti o půjčku vyplnili. Provedeme tzv. scoring klienta, na jehož základě Vám může být rychlá půjčka online schválena. 

Peníze můžete mít na svém účtu již do 60 minut* od schválení půjčky. Podmínky si navíc můžete nastavit přesně podle vlastního uvážení. Ať už si vyberete jakoukoliv půjčku za jakýchkoliv podmínek, okamžitě vidíte přesnou výši splátky.

 *Do 60 minut znáte vyjádření k žádosti o půjčku. Platí v případě, že splníte všechny podmínky naší půjčky.